Psychologické centrum Kalea

Vítejte. Vyberte si prosím jazyk.

Welcome. Please choose a language.

Willkommen. Bitte wählen Sie eine Sprache.

Bienvenue. S'il vous plaît choisir la langue.

Bienvenido. Por favor seleccione un idioma.

Приветствуйте. Пожалуйста, выберите язык.

Benvenuto. Si prega di selezionare una lingua.

Čeština English Deutsch Français Español Русский Italiano

Co?

Poskytujeme široké spektrum psychologických služeb: od poradenství, psychoterapii, párovou i rodinnou terapii, psychodiagnostiku, herní terapii, koučování a skupinovou terapii.

Kdo?

Kaleu tvoří skupina psychologů a psychoterapeutů, kteří poskytují své služby našim klientům v Praze. Náš tým tvoří jak Češi, tak také cizinci a jsme schopní poskytovat naše služby ve více než 7 jazycích. Garantujeme, že všichni členové našeho týmu mají nejen potřebné vzdělání, odbornost, schopnosti a praxi, získané jak v České republice, tak také v zahraničí.

Pro koho?

Našimi klienty jsou jak dospělí, dospívající, tak také děti. Poskytujeme služby jednotlivcům, párům, i celým rodinám. Poskytujeme individuální i skupinovou terapii.

Kde?

Hlavní sídlo a pracoviště našeho sdružení se nachází v Praze 2, v Lužické ulici číslo 4. Jednotliví členové našeho týmu, různé aktivity, které nabízíme, se mohou odehrávat i na jiných místech v Praze.

Kdo?

Milan Polák

email: mgr.polak@email.cz

(+420) 725 516 784

Lužická 4, Praha 2

Kontakt

Dotazy a žádosti o termín směřujte prosím na výše uvedené osoby nebo na kontaktní formulář:

Cena

Cena závisí na typu požadované služby, jazyku a je nutné si ji vždy domluvit předem s konkrétním poskytovatelem, který bude cenu účtovat. Pokud je objednaná služba zrušena méně než 24 hodin před domluveným termínem, vyhrazujeme si právo účtovat 50 % domluvené ceny.